Equip

BGC ARQUITECTURA I ENGINYERIA

Josep M. Clavera Ortiz

Doctor Arquitecte

jmclavera@bgc.com.es

Glòria Dellà Justo

Administració i finançes

gdella@bgc.com.es

Adrià Clavera Dellà

Arquitecte Tècnic

adclavera@bgc.com.es

Jordi Duatis Garcia

Arquitecte Junior

jduatis@bgc.com.es

Cristian Lorite Herrera

Delineant BIM

clorite@bgc.com.es

Mario Martínez Gonzaléz

Enginyer Industrial

mmartinez@bgc.com.es

Martí Andreu Sans

Enginyer Tècnic Industrial

mandreu@bgc.com.es

Aziz Mahouti

Enginyer Industrial

amahouti@bgc.com.es

Joan Pallarès Camps

Enginyer Industrial

jpallares@bgc.com.es

¿T’agradaria saber més informació?

Posa’t en contacte amb nosaltres

Posa’t en contacte per a poder aclareix i informar dels nostres serveis.